* МЫ ИСПОВЕДУЕМ ПРИНЦИПЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА * МЫ ИСПОВЕДУЕМ ПРИНЦИПЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА * МЫ ИСПОВЕДУЕМ ПРИНЦИПЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА * МЫ ИСПОВЕДУЕМ ПРИНЦИПЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА * МЫ ИСПОВЕДУЕМ ПРИНЦИПЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА    Мы в facebook,
присоединяйся!      Сайт 
газеты

«Союз борців за визволення України».

Модераторы: slc, Краевед, FazU

kornienko
Семьянин форума
Семьянин форума

«Союз борців за визволення України».

Сообщение kornienko » Вс дек 09, 2012 08:36

із Оунівське підпілля на Донеччині
« : 10 Листопад 2008, 02:14:52 »
Router
http://hatanm.org.ua/forum/index.php?topic=1474.

Краевед
Семьянин форума
Семьянин форума

Re: «Союз борців за визволення України».

Сообщение Краевед » Пн дек 10, 2012 22:15

Слід економити ресурс на форумі. Тому, хто побажає прочитати про згадане питання, достаньо посилання.
Інша справа, коли та чи інша тема викликає великий резонанс і кожному новому відвідувачеві незручно бігати по сайтах...
Я ще можу зрозуміти, коли мова йде про авторську діяльність. Наприклад, пан Козарлюга викладає звіти про діяльність Товариства ім.Олекси Тихого. Так то ж ім'я! А посилання на примарні плакати, які хтось начебто бачив у підвалах ДБ - то сумнівна історія для спеціальних форумів, де граються в історію, а не дійсно її досліджують.
Ищу видовые открытки до 1917 года.

Козарлюга
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение Козарлюга » Вт дек 11, 2012 10:49

Краевед писал(а):А посилання на примарні плакати, які хтось начебто бачив у підвалах ДБ - то сумнівна історія для спеціальних форумів, де граються в історію, а не дійсно її досліджують.

Згоден з вами, пане Краєзнавець. Але називати "примарними плакатами" журнал, який у вигляді самвидава у 1948 році видали три сільських хлопця з Донеччини, я думаю передчасно. По-перше він не примарний, тому, що взятий з існуючої справи МГБ у Дніпропетровську. Один з авторів цього видання у листопаді на камеру все підтвердив. По-друге вражає те, що саме писали ті хлопці у своїх статтях. Навіть зараз не всі мають сміливість виказувати таке, не дивлячись, що Україна вже більш 20 років самостійна й вільна. Це приклад, який треба застосовувати для патріотичного виховування нашої молоді в дусі любові до України, героїки, сміливості й безкомпромісності. І по-третє це чисте краєзнавство!
Так, як головний герой цієї теми живе у місті Димитров, то я саме там викладаю матеріали про це.

Краевед
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение Краевед » Вт дек 11, 2012 22:29

Мав на увазі ті плакати, які начебто бачив пан Олександр. То все вигадки. Якби вони існували, то їх би при екс-президенті обо'язково б витягли на світ Божий, або надали можливість сфотографувати...

Не було тут жодних "союзів борців". То теж вигадка. Вони б здому не вийшли, а не те що плакати десь клеїти...
Хлопці-кадебісти на Донбасі дарма хліб не їли. Ну, хіба що самі вигадали: було таке, бо центру слід було догодити.
Тому не тягніть до Димитрова казна що. За гроші пана з-за океану я б теж малював гешіхте будь здоров!

Козарлюга
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение Козарлюга » Ср дек 12, 2012 22:21

Краевед писал(а):Тому не тягніть до Димитрова казна що. За гроші пана з-за океану я б теж малював гешіхте будь здоров!

Олексі Тихому й досі наші добрі люди закидають, що він все робив на "заокеанські гроші". Але ми всі знаємо, що це ж не так. А щодо Димитрова, то я особисто бачив справу на тих людей, неодноразово особисто балакав з Миколою Гавриловичем Ушкварком і впевнений у тому, що ніяких "грошей пану з-за океану" не було і у згадці. Декому ще й зараз неможливо собі уявити, що українці здатні на таке. Що це було? Ось саме йе ми й досліджуємо...
Якщо б було таке, як ви стверджуєте (гроші з-за кордону), то і у Тихого і у Ушкварка-Лихо обов"язково у справах було б це зафіксовано. А в радянській пресі й подавно б це яскраво фігурувало. Та й кара була б жорсткішою.
Ми з Юрком декілька разів питали про це пана Ушкварка. Він каже, що на допитах у них постійно намагалися витягти покази, що вони зв"язані з "закордоном", але таке тим хлопцям навіть у голову не вкладалося.
Так що вважаю, що ви помиляєтеся, пане Краєзнавець.
На Димитрівську гілку я сьогодні додам роздуми з цього приводу Юрка Доценка.

Краевед
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение Краевед » Ср дек 12, 2012 23:46

Коли мова йшла про гроші з-за кордону, я мав на увазі зовсім не тих, про кого Ви розповіли, пане Козарлюго.
Облишмо цю розмову. А до Димитрова ще дійдемо...

Вернуться в Місто Сніжне