* МЫ ИСПОВЕДУЕМ ПРИНЦИПЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА * МЫ ИСПОВЕДУЕМ ПРИНЦИПЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА * МЫ ИСПОВЕДУЕМ ПРИНЦИПЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА * МЫ ИСПОВЕДУЕМ ПРИНЦИПЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА * МЫ ИСПОВЕДУЕМ ПРИНЦИПЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА    Мы в facebook,
присоединяйся!      Сайт 
газеты

Архивные фонды о Славянске

Модераторы: slc, Краевед

slc
Семьянин форума
Семьянин форума

Re: Архивные фонды о Славянске

Сообщение slc » Чт окт 11, 2018 10:59

Фонд 644. Государственный комитет обороны СССР (ГКО) / Опись 1. Рассылочные экземпляры постановлений и распоряжений Государственного комитета обороны (ГКО) / Дело 294. Постановления и распоряжения Государственного комитета обороны (ГКО) №№ 6362 – 6386 с. Рассылочные материалы / Документ 6377с. Распоряжение. [О закреплении восстановительных отрядов из строительных колонн МПВО на работах по восстановлению Донецкого и Славянских содовых заводов Наркомата химической промышленности].

Архивный шифр: РГАСПИ. Ф. 644. Оп. 1. Д. 294. Л. 131
Крайние даты: 12.08.1944 - 12.08.1944
Изображение Изображение
http://sovdoc.rusarchives.ru/#showunit&id=377327
Размещенные мною на форуме материалы не преследуют целей пропаганды тоталитарных режимов, а используются исключительно лишь для реконструкции исторических событий, проведения научных исследований либо являются объектами антикварной торговли.

slc
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение slc » Чт окт 18, 2018 11:50

РГАДА, Ф.248, Оп.1, д.236 (1737) План г. Тора, с наклейкой проекта крепости, с окрестностями, соляными заводами и озерами. Копия. С описанием, в красках. Копирован инженерным учеником Андреем Селиверстовым. 58*43 см. См. дело о перестройке крепости г. Тора и дейтельности соляных заводов 1732/40 г.г., л.л.299-461

*Масштаб (линейка в левом нижнем углу): 1 дюйм 200 саженей. Новую крепость предлагается возвести между Старым и Слепым озерами в виде ромба, который вытянут с запада на восток.

Озера: Кривое озеро, Соленое, Старое;
Реки: Торец;

Надпись в правом нижнем углу:
Чертеж градку Тору споказанием ситуации где состоят соленые заводы.

А. Новое предложение крепости (наклейка на плане оранжевого цвета)
В. Город деревянной
С. Тенали содним бруствером
D. Соловарни
Е. Церковь
F. Строение обывателское
G. Соленые озера
H. Озера пресные и соленые
I. болото топкое
K. Колодезь пресная вода

http://forum.vgd.ru/post/23/7164/p2775588.htm#pp2775588
Размещенные мною на форуме материалы не преследуют целей пропаганды тоталитарных режимов, а используются исключительно лишь для реконструкции исторических событий, проведения научных исследований либо являются объектами антикварной торговли.

slc
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение slc » Пн дек 17, 2018 13:30

Изображение
Номер фонду - Назва

2526 Продовольчий комiтет ст. Слов'янськ Пiвденних залiзниць, м. Слов'янськ Донецької губернiї.

3048 Слов'янський волосний виконавчий комiтет Рад робiтничих, селянських та червоноармiйських депутатiв, м. Слов'янськ Iзюмського повiту Харкiвської губернiї.

4594 Беловська волосна земська управа,м. Бєлов Слов'янського повiту Катеринославської губернiї (1918)

1739 Постiйна нарада Iзюмо-Слов'янського району поборотьбi з бандитизмом при Всеукраїнськiй нарадi по боротьбi з бандитизмом Ради Народних Комiсарiв УРСР, м. Iзюм, Слов'янськ

602 Слов'янський волосний виконавчий комiтет Рад робiтничих, селянських та червоноармiйських депутатiв, с. Слов'янка, Павлоградського повiту, Катеринославської губернiї.

18 Постiйна нарада Iзюмо-Слов'янського району у справi боротьби з бандитизмом при Всеукраїнськiй нарадi у справi боротьби з бандитизмом Ради Народних Комiсарiв УРСР,мм. Iзюм, Слов'янськ.

http://tsdavo.gov.ua/4/search/%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2'%D1%8F%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA/?mode=stocks

slc
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение slc » Вт дек 18, 2018 16:33

ЦДАВО, ф. 3428, оп. 1

Анотація
Постанови РНК РСФСР, накази Головного управління шляхів сполучення РСФСР, Управління Південного округу і Донецьких залізниць про вимоги на матеріали для встановлення доріг, зміни кордонів ділянок Служби Шляхи Донецьких залізниць нарахування заробітньої плати надання відомостей про порядок і постанови у губернські фінансові відділи
Статистичні відомості про витрати палива електроенергії на залізничних станціях Донецьких залізниць
Листування з відділом майстерень технічного управління залізниць РСФСР, службою експлоатації Донецьких залізниць про електрифікацію Слов'янського залізничного вузла, обладнання майстерень ст. Основа і інвентарізації майна.

Назва фонду - Управлiння служби тяги Донецьких залiзниць, м. Харкiв.
Початковий рік документів - 1920
Кінцевий рік документів - 1923

http://tsdavo.gov.ua/4/inventories/62594599/

slc
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение slc » Ср дек 19, 2018 13:04

ЦДАВО, ф. 2857

Анотація
Департамент загальних справ Канцелярія:
Копії законів Ради Міністрів УД про відпуск коштів Міністерству праці Доповіді міністра праці про перегляд законів про страйк і статутів про краєві біржі праці на Україні, боротьбу з безробіттям
Господарський відділ:
Рахунки на прдбання канцелярського майна
Бухгалтерія:
Штати депаотаментів міністерства, кошториси видатків, відомості на виплату утримання урядовцям міністерства, райнонних і місцевих комісаріатів охорони праці, Київської, Одеської та Харківської бірж праці
Відді конфліктів:
Документи протоколи засідань, проект умови, листування з Центральним бюро Всеукраїнської профспілки робітників цукрової промисловості, управліннямитовариств пароплавства, цукровими заводами, інш про врегулювання конфліктів між робітниками і адміністрацією.

Департамент ринку праць:
Статистичний відділ:
Статистичні відомості Миколаївської, Слов'янської та Херсонської біржі праці про їх діяльність.

Назва фонду - Мiнiстерство працi Української Держави, м. Київ.
Початковий рік документів - 1918
Кінцевий рік документів - 1918

http://tsdavo.gov.ua/4/inventories/62592496/

slc
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение slc » Пт янв 04, 2019 14:28

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІСТОРИЧНИЙ АРХІВ УКРАЇНИ, М. КИЇВ
Фонд № 1949. Опис № 1
Харківська палата кримінального суду, м. Харків
1780–1803 рр.

979
Справа про обвинувачення жителя сл. Пришиб Ізюмського окр. Мироненка К. у втечі з місця проживання
21 липня – 10 серпня 1794 р.

http://cdiak.archives.gov.ua/files/f.1949op.0001.pdf

slc
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение slc » Чт янв 10, 2019 11:55

Центральний державний історичний архів України, м. Київ (ЦДІАК України)

Номер фонду 308
Назва фонду Помічник начальника Харківського губернського жандармського управління в Старобільському, Ізюмському та Куп’янському повітах, м. Слов’янськ Харківської губернії
Крайні дати 1907–1917
Кількість справ 10

Назва опису 1
Анотація Циркуляри Департаменту поліції; відомості про діяльність політичних партій РСДРП, есерів, Спілки визволення України; листування про нагляд за особами, підозрюваними у шпигунстві, в антиурядових висловлюваннях та ін.
Крайні дати 1907–1917
Кількість справ 10

http://cdiak.archives.gov.ua/spysok_fondiv/0308/

slc
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение slc » Пт янв 11, 2019 11:19

Изображение
ЦДАВО, ф. 4593 оп. 1

Анотація
06.1919 - 12.1919рр. Начальник контр-розвідувальної частини штабу Головнокомандуючого збройними силами на Півдні Росії, м. Маріуполь
12.1918 - 04.1920рр. Управління начальника авіації збройних сил на Півдні Росії, м. Севастополь
09.1919 - 11.1919рр. Командуючий військами Київської області,
09.1919 - 12.1919рр. Управління Головнокомандуючого Київської області, м. Київ
09.1919 -11.1919рр. Київське губернське управління при Головнокомандуючому збройними силами на Півдні Росії
02.1919 - 04.1919рр. Окремий Полтавський добровольчий батальйон
07.1919 - 04.1920рр. Одеський відділ Всеросійського союзу покалічених воїнів, м. Одеса
11.1919р. Харківське розшукове карне відділення, м. Харків
09.1919 - 11.1919рр. Управління Уповноваженого по продовольству Курської, Харківської та Воронезької губернії
06.1919 - 11.1919 рр. Управління Бахмутського повітового військового начальника, м. Бахмут Донецької губернії
11.1919р. Зміївський повітовий військовий начальник
1918 -1920рр. Відозви, накази, розпорядження Головнокомандуючого та Командуючого військами Київської області при Головнокомандуючому збройними силами на Півдні Росії. Положення про фабрично-заводські комітети в Київській області; комісії по наданню допомоги воїнам, що потерпіли від воєнних дій, та членам їх родин при Головнокомандуючому збройними силами на Півдні Росії. Доповіді Уповноваженого по продовольству Курської, Харківської та Воронезької губерній про хід заготівель хліба, соняшника, фуражу. Примірники газет "Київська луна", "Київське життя", "Вечірні вогні" та огляди преси, що друкувались в м. Києві, за вересень - грудень 1919р. Заяви, рапорти, прохання про надання матеріальної допомоги військовослужбовцям армії Деникіна. Рапорти списки, посвідчення, атестати особового складу управлінь Начальника авіації, Головнокомандуючого Київської області; Київського губернського управління; окремого Полтавського добровольчого та запасного кулеметного батальйонів армії Денікіна. Слідчі та судові справи по розслідуванню різних злочинів, в яких запідозрено мешканців м. Одеси; звинуваченню власника Слов'янських солеварених заводів Шапіро С. в розповсюдженні чуток про поразку військових частин Деникінської армії під Курськом та прихильному ставленні до більшовиків, а також селянина Коваленко І.Г. В активній участі у встановлені Радянської влади на Катеринославщині.

Назва фонду Вiйськовi частини i органiзацiї денiкiнської армiї (об'єднаний фонд).
Початковий рік документів 1918
Кінцевий рік документів 1920

http://tsdavo.gov.ua/4/inventories/62602447/

slc
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение slc » Сб янв 12, 2019 12:12

Изображение
ЦДАВО, ф. 342 оп. 2

Анотація
2-опис
Декрети, постанови, обіжники, розпорядження Раднаркому СРСР, Наркомздоров'я РРФСР, ВУЦВК, РНК УРСР, УЕН, Наркомпраці Української РСР, Молдавського з'їзду Рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, відділів Наркомздоров'я УРСР про форми управління та експлуатації курортів;боротьбу з епідеміями;,нагляд за харчовими продуктами, напоями та місцями їх виготовлення,зберігання,продажу;утворення особливого фонду для позик виконкомам на будівництво і ремонт установ лікувальної мережі; передачу курортів Слов'янська та Голої Пристані до відання Головного управління соціального страхування;обов'язкове віспощеплення;податкові пільги для аптек;перехід психіатрічної мережі на державний бюджет. Резолюції I Всеукраїнського з'їзду терапевтів в справі злоякісних пухлин,нарад наркомів охорони здоров'я союзних і Закавказьких республік
Проект резолюції II сесії ВУЦВК по доповіді Наркомздоров'я УРСР про розвиток охорони здоров'я на Україні Стенограми У Всеукраїнського з'їзду охорони здоров'я Протоколи засідань Колегії Наркомздоров'я РРФСР,IV Всеукраїнського з'їзду охорони здоров'я,Особої комісії при Уряді УРСР по боротьбі з наслідками неврожаю в 1924р.,комісії Раднаркому УРСР по обговоренню доповідей про діяльність окружних і районних виконкомів,Української центральної ради по боротьбі з проституцією,Центральної малярійної комісії при Наркомздоров'я УРСР, Міжвідомчої наради по організації комісії допомоги матері-пролетарці,нарад відділів,комісій Наркомздоров'я УРСР,відділів охорони здоров'я Верхньодніпровських водних шляхів, Донецької,Катеринославської залізниць Протоколи наради при Венерологічному інституті від 16.04.1924р. Про обстеження венеричних кабінетів робітничих поліклінік м. Харкова Інформаційні повідомлення Постійного Представництва УРСР при Раднаркомі СРСР по медичному відомству Накази губернських,окружних інспекцій охорони здоров'я
Статути Всеукраїнського товариства боротьби з алкоголізмом,науково-медичних товариств,окружних аптеко-управлінь
Проект ВУЦВК, РНК УРСР про типову схему положення щодо окремих наркоматів УРСР Положення про Наркомздоров'я УРСР,його відділи,комісії та місцеві органи;
Вчену медичну раду при Наркомздоров'я УРСР;окружні, районні та сільські органи радянської влади; короткострокові курси по вдосконаленню лікарів при Московському інституті курортології; Київський клінічний туберкульозний інститут, українські державні протезні заводи в мм. Харкові, Києві;
організацію курсів по вивченню малярійних захворювань в м. Харкові
Інструкції Наркомздоров'я УРСР щодо його діяльності
Окремі думки Наркомздоров'я УРСР, внесені до організаційно-правової підкомісії по проведенню реформи триступеневого управління на Україні
Плани роботи Наркомздоров'я УРСР на 1923-1925 рр.транспортних відділів,окружних інспекцій охорони здоров'я на 1925-1927рр. Учбові плани акушерської профшколи при Наркомосвіти УРСР Документи (положення, інструкції,програми, плани робіт) про фізичне виховання дітей
Статистичні бюлетені про рух епідемічних захворювань в Естонії,Греції та інших країнах в 1924р. Статистичні звіти про рух епідемічних захворювань на Україні в 1923-1924 рр. діяльність транспортних відділів охорони здоров'я,дитячих лікувальних установ і ясел,венерологічних,туберкульозних диспансерів України.
Звіти про діяльність психіатричних лікарень України за 1922-1924 рр.; Українського державного інституту охорони материнства в м. Харкові за 1924р.;
курортів України;окрвідділів охорони здоров'я по губерніях УРСР Тези доповідей V Всеукраїнського з'їзду по охороні материнства і дитинства, I губернського з'їзду по робітничій медицині на Чернігівщині
Доповідні про організацію, обстеження медико-санітарного обслуговування населення сільських місцевостей в Катеринославській,Одеській губерніях
Висновки Наркомздоров'я УРСР по обслідуванню санітарного стану,медично-санітарної роботи на Катеринославській,Південно-Західній залізницях, Чорноморському водному транспорті;проектах будівельних споруджень відомств і установ
Статистичні відомості про смертність населення від інфекційних захворювань;
нещасні випадки при роботах в сільському господарстві,лісній промисловості
Відомості про стан аптечної,сільської лікувальної мережі на Україні; організацію зуболікарської допомоги по округах України; діяльність будинків відпочинку,лікувальних установ Українського Червоного Хреста; наявність,устаткування санітарних вагонів відділів охорони здоров'я залізничного транспорту,забезпечення житлом робітників сільськогосподарських підприємств
Картки обстеження санітарного стану лазень,пралень на транспорті Замітки в періодичній пресі про діяльність лікарських установ Угоди з Всеукраїнським акціонерним товариством будівельної індустрії на будівництво лікувальних установ.
Будівельні проекти лікарень, підприємств, учбових і культурних закладів,житлових будинків, надіслані до Центральної санітарно-технічної ради Кошториси відділів Наркомздоров'я УРСР, дитячого ортопедичного та інших медичних інститутів, пастерівських і малярійних станцій, лікарень при місцях попереднього ув'язнення, психіатричних лікарень,протезних заводів Річні фінансові звіти Українського державного венерологічного інституту в м. Харкові;окружних інспекцій,водних і залізничних відділів охорони здоров'я; окружних аптеко-управлінь
Відомості про рух медперсоналу відділів охорони здоров'я Верхньодніпровських водних шляхів, Донецьких залізниць Вимогові відомості на виплату зарплати слухачам курсів удосконалення санлікарів в м. Харкові
Штатні розклади Наркомздоров'я УРСР, губвідділів охорони здоров'я,санітарних і лікувальних установ України
Списки, анкети, реєстраційні картки, особові справи співробітників Наркомздоров'я УРСР, медперсоналу по губерніях і округах України, делегатів IV Всеукраїнського з'їзду охорони здоров'я

Назва фонду Мiнiстерство охорони здоров'я УРСР, м. Київ
Початковий рік документів 1924
Кінцевий рік документів 1927

http://tsdavo.gov.ua/4/inventories/62579953/

Пред.

Вернуться в Слов’янський міськрайонний осередок