* МЫ ИСПОВЕДУЕМ ПРИНЦИПЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА * МЫ ИСПОВЕДУЕМ ПРИНЦИПЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА * МЫ ИСПОВЕДУЕМ ПРИНЦИПЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА * МЫ ИСПОВЕДУЕМ ПРИНЦИПЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА * МЫ ИСПОВЕДУЕМ ПРИНЦИПЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА    Мы в facebook,
присоединяйся!      Сайт 
газеты

Новітня історія європейськой Костянтинівки

Модераторы: slc, Краевед

kornienko
Семьянин форума
Семьянин форума
 
Сообщения: 337
Зарегистрирован:
Ср мар 30, 2011 13:03

Re: Новітня історія європейськой Костянтинівки

Сообщение kornienko » Пт ноя 24, 2017 21:27

І як завжди, кожного року, костянтинівське українство навідується до стольного міста на Майдан і під стіни ВР. І повірте , це не барробаш – березіно-євгени. Листопад 2017р.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

kornienko
Семьянин форума
Семьянин форума
 
Сообщения: 337
Зарегистрирован:
Ср мар 30, 2011 13:03

Re: Новітня історія європейськой Костянтинівки

Сообщение kornienko » Вс дек 10, 2017 23:14

Так хто ж насправді розхитує український корабель піднімаючи хвилі людського обурення?
7.12.2017р. суддя Костянтинівського суду Донецької області Белостоцька О., за виконання в зоні АТО завдань із боротьби з тероризмом і захисту України від російської агресії, ухвалила бійцям «Айдару» (позивні): «Яма» - 8 років 6 місяців, «Спікер» - 8 років, «Рекс» - 8 років. Така ось «подяка» за зрив «русскага мира». Аналогічні судові переслідування і вироки істинним патріотам є невід’ємною частиною сучасної дійсності і з впертою послідовністю впроваджено в судову практику по всім областях України. Безпрецедентним випадком на цьому останньому засіданні Костянтинівського суду є те, що до залу засідання екс прокурор ( колегією суду замінений в процесі справи) привіз з десяток спортивного типу молодиків у цивільній одежі. Таких осіб новітня історія величає – тітюшньою, а їх організаторів – паханами. Під будівлю суду екс прокурор доправив тітушок на військовій машині Червоного хреста. Місцеві активісти, які в черговий раз прибули підтримати невинно осужуваних хлопців відразу збагнули, що діється і задокументували цей ганебний факт.

Наталія Фещик – адвокат, захисник підсудного М. Агапова так передає суть сфабрикованої справи:
- Багато людей просили вирок суду (який важко назвати таким), - яким засудили Яму, Спікера та Рекса. Ділюся цим творінням. Коротеньке резюме:
1. Хлопці - добровольці, патріоти, захищали Україну (але то не має значення, то їх особисті побуждєнія...);
2. Закон "Про боротьбу з тероризмом" - це що таке, яке він має відношення до військових; права та обов"язки військових - а це з якої пісні? ...?
3. Не встановлено обставини на досудовму розслідуванні - ну то таке... не має суттєвого правового значення;
4. Підроблення матеріалів справи - та ви неправильно зрозуміли - то технічні описки прокурора, які не впливають на суть справи...
5. Яма не застрелив Баркова - він просто забув, що в нього за плечеми АКМ і почам валити з травмата невідомого походження... Так буває - військові "не розуміють, що з траммата (чужого, навіть не відомо чи він з пулями) можна вбити, а от з АКМС - нада постаратися..." - тому вбивтсво не завершене....
6. Слова вирвані з контексту? - Ні, свідки захисту говорили не те, що всі чули - а те що чув саме суд... Так буває....
7. ну і т.д.
- Изображение
-
- Изображение
-
- Изображение
-

kornienko
Семьянин форума
Семьянин форума
 
Сообщения: 337
Зарегистрирован:
Ср мар 30, 2011 13:03

Re: Новітня історія європейськой Костянтинівки

Сообщение kornienko » Сб апр 21, 2018 21:38

Вчора, 20 квітня 2018 року, побачила світ книга "Похід Запорожців на Донбас і Крим: рік 1918". Головним меценатом, що забезпечив коштами друк цієї книги, є Владислав Попович. Ці кошти він отримав в результаті виграшу ним справи у Європейському суді з прав людини у Страсбургу про незаконне тримання його під вартою за часів недоброї пам'яті Януковича. Тож вихід зараз цієї книги, яку було написано ще в лютому 2013 року, є одним з безпосередніх здобутків Революції Гідності. При тому далеко недругорядним.
В книзі йдеться про події в Україні від лютого до квітня 1918 року. Книга є першим сучасним воєнно-історичним комплексним дослідженням того періоду Української Революції 1917 - 1921 років, в якому використано головні історичні джерела, що стосуються цієї теми. В тому числі й джерела наших політичних супротивників зі сходу. Книга, як і всі книги Видавництва "Стікс", є добре ілюстрованою, містить велику кількість мап, забезпечена довідковим додатком і покажчиками імен та географічних назв.
Сподіваємося, що ця книга знайде свого читача і стане вагомим внеском у формування новітньої історичної свідомості української нації через повернення із забуття Героїв, що офірували Україні свої життя.
21 квітня 1918 року, рівно 100 років тому, частина їх, на чолі з Петром Болбочаном, прорвалися до Криму через Сиваш, а інша частина, на чолі з Володимиром Сікевичем, вирушивши вранці зі Слов'янська (тепер Донецької обл.), пройшли через Краматорськ до Дружківки.
Героям слава!

kornienko
Семьянин форума
Семьянин форума
 
Сообщения: 337
Зарегистрирован:
Ср мар 30, 2011 13:03

Re: Новітня історія європейськой Костянтинівки

Сообщение kornienko » Чт апр 26, 2018 22:09

Донецька «Просвіта» ім. Т. Шевченка шанує своїх героїв.
25 квітня •

Покинута АБСОЛЮТНО ВСІМА могила Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (20 лютого 2015, посмертно) — за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народовіЄ відстоювання територіальної цілісності України. Зарізаний на проукраїнському мітингу в Донецьку громадянином РФ (кличка "ПАЛАЧ"). Змели сміття. Прибрали траву. Посадили 23 квітня 2017, в поминальну неділю, навколо чорнобривці. Посередині барвінок, свячена паска, яєчко, ковбаско, цукерки. (5 березня 1992 - 13 березня 2014). Не забуваймо! Пам'ятаймо!
Изображение

Пред.

Вернуться в Костянтинівський міськрайонний осередок

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1