* МЫ ИСПОВЕДУЕМ ПРИНЦИПЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА * МЫ ИСПОВЕДУЕМ ПРИНЦИПЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА * МЫ ИСПОВЕДУЕМ ПРИНЦИПЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА * МЫ ИСПОВЕДУЕМ ПРИНЦИПЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА * МЫ ИСПОВЕДУЕМ ПРИНЦИПЫ ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА    Мы в facebook,
присоединяйся!      Сайт 
газеты

Україна та Сербія

Патрiот
Новичок
Новичок

Україна та Сербія

Сообщение Патрiот » Пт фев 29, 2008 03:19

В міжнародній політиці існує два основоположних принципи, які постійно вступають в суперечність один з одним. Це принцип права націй на самовизначення і принцип непорушності існуючих державних кордонів. Незалежність Косова створює прецедент, який суперечить обом цим принципам. Те, що зараз відбувається у Косово – це не просто утворення чергової незалежної республіки на теренах колишньої Югославії. По-суті, ми стаємо свідками руйнування традиційних засад утворення держав. І наслідки цих змін можуть стати для Європи катастрофічними. Я І як в цій ситуації має діяти Україна?

«Незалежне Косово» стане нічим іншим, як осередком наркоторгівлі, контрабанди, плацдармом для ісламістів посеред Європи і каталізатором перманентних конфліктів у регіоні. Очевидно, що самодостатньою державою Косову не стати – без натівських військових баз і постійного фінансового донорства США вона не протягне і року. Виникає питання: навіщо? Навіщо США і провідним європейським країнам знущатися із сербів і витрачати власні ресурси на підкоп під основи європейської безпеки? Може для того, аби потім використовувати косовський прецедент для обгрунтування нової хвилі перекроєння кордонів?
Одна Нація! Одна Держава! Один Провід!
Мій Бог - Нація, Світогляд - Націоналізм, а Храм - Україна!

romke
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение romke » Вт мар 04, 2008 14:36

Патрiот писал(а):«Незалежне Косово» стане нічим іншим, як осередком наркоторгівлі, контрабанди, плацдармом для ісламістів посеред Європи і каталізатором перманентних конфліктів у регіоні.

Откуда столь смелые заявления? Пророк?
Дякую тобi, Боже, що я не тупий.

romke
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение romke » Вт мар 04, 2008 14:43

Не возьмусь судить - правы или неправы косовцы. Там сам черт ногу сломит - у каждой из сторон веские аргументы и своя правда. Я для себя отметил - что это разделило все страны на два лагеря. Реакция США очень показательна - признали аж бегом - еще бы... А как потом им же на шею сесть - это они знают и умеют.

И еще сразу вспомнилось - как во время оранжево-голубой войны кто-то проталкивал идею отделения восточной части на правах автономии. Слава Богу - не прошло!

finn
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение finn » Вт мар 04, 2008 14:52

romke писал(а):
Патрiот писал(а):«Незалежне Косово» стане нічим іншим, як осередком наркоторгівлі, контрабанди, плацдармом для ісламістів посеред Європи і каталізатором перманентних конфліктів у регіоні.

Откуда столь смелые заявления? Пророк?

досить глянути на Пимир....

Хабиби
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение Хабиби » Вт мар 04, 2008 14:59

finn писал(а):досить глянути на Пимир....

Якщо можна, детальніше, що Ви маєте на увазі?
Вещь в себе (цит.)

finn
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение finn » Вт мар 04, 2008 15:10

ПиМиР - Приднєстровська Молдавська Республіка
осередок контрабанди і наркоторгівлі..
от хіба шо замість "плацдарма ісламізма" - "плацдарм москалізма"

Хабиби
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение Хабиби » Вт мар 04, 2008 15:18

finn писал(а):от хіба шо замість "плацдарма ісламізма" - "плацдарм москалізма"

Це серйозно чи іронія?
Вещь в себе (цит.)

finn
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение finn » Вт мар 04, 2008 15:21

Хабиби писал(а):

Це серйозно чи іронія?

В смислє?
А історію його виникнення знаєте?

Хабиби
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение Хабиби » Вт мар 04, 2008 15:24

finn писал(а):В смислє?
А історію його виникнення знаєте?

Не знаю, я, відверто кажучи, з сучасною історією знайома вкрай взагалі. Соромно, але у мене тут ТАКА лакуна...
Вещь в себе (цит.)

finn
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение finn » Вт мар 04, 2008 15:45

сепаратистський рух на лівому берез Дністра - Тирасполь, Бендери, Рибніца - був підтриманий штиками 14-ї Армії ВС РФ (а фактично - 59-ої гвардєйскої Краматорської дівізії), штаб якої і знаходився в Тирасполі ("Білі казарми") під командуванням покійного генерала Лєбєдя

27 июня 1992 Лебедь вступил в командование 14-й армией и сразу же выступил с резким заявлением, назвав политику, проводимую президентом Молдавии Снегуром, геноцидом, а правительство Молдавии - фашистским. По приказу нового командующего 14-я армия нанесла артиллерийские удары по позициям армии Молдовы. Вскоре после этого инициатива в Кишиневе перешла к более умеренным политикам, и процесс урегулирования конфликта вошел в русло политических переговоров. С тех пор, по убеждению генерала, хрупкий мир в Приднестровье сохраняется только благодаря присутствию 14-й армии, которая выступает как гарант стабильности в регионе.

пошукайте - "Приднестровье", "ПМР", "генерал Лебедь"

Зараз живе під кланом президента Смірнова і фірми "Шериф" за рахунок конрабанди, наркотрафіка і розпродажу ще радянських підприємств, які в більшості своїй законсервовані. Саме велике підприємство - Молдавський Металургійний Завод, Рибніца. Колись, здається, належав браттям Суркісам, кому зараз- чесно, не знаю.
Злидні навіть по відношенню до самих зачуханих донбаських містечок. 100 доларів - великі гроші. Таке враження, шо вертаєшся в самий початок 90-х...

Хабиби
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение Хабиби » Вт мар 04, 2008 16:06

Ага, тобто якщо буде мати місце прецендент Косово, далі ПМР, і хоч до ПІСУАРу... Дякую.
Вещь в себе (цит.)

romke
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение romke » Вт мар 04, 2008 16:38

А лучше бы стал "американского"? А смогут ли они жить без "вливаний"?

finn
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение finn » Вт мар 04, 2008 16:43

А лучше бы стал "американского"? А смогут ли они жить без "вливаний"?

шо за мода...
"а фот в Омєрігє єщє нєгров лінчуют!!!"
ДО ЧОГО тут Америка???
в москальских мізках ніхрена не помінялось з часів - "ми ввєлі танки в Польшу 17.09.1939, шоб вона не досталась німцям"....

хто "вони" і без яких "вліяній"?

Хабиби
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение Хабиби » Вт мар 04, 2008 16:52

finn писал(а):"ми ввєлі танки в Польшу 17.09.1939, шоб вона не досталась німцям"

Ага, саме це я і мала на увазі, коли писала про різницю між "злукою" та "воссоединением".
Вещь в себе (цит.)

romke
Семьянин форума
Семьянин форума

Сообщение romke » Вт мар 04, 2008 17:33

finn писал(а): москальских мізках ніхрена не помінялось з часів - "ми ввєлі танки в Польшу 17.09.1939, шоб вона не досталась німцям"....

finn писал(а): "плацдарма ісламізма" - "плацдарм москалізма"

Я ж говорил - тупо злючка-крикун-бандеровец. Звание подвтерждается подобными высказываниями. :good:

Тут же мы приводим свою красу и гордость - знание дат . Вот к чему в этом посте такая точность? Вы*нуться и только. Апплодисменты - это сильный аргумент! :ROFL:

Я хоть слово в пользу России сказал? А к политике США такое отношение еще ой у скольких "не москалей", представляете?
Ну то, что "бандеровцы" америку любят - я давно знаю. Только сами не знают - почему. Просто потому - что "клятi москалi" с ней в конфронтации. Этого им более чем достаточно! ОУН УПА - фашиков в друзья записала, по той же причине. (Финн, дату основания. Алееее-оп! :D ) Короче дружим лишь бы с кем - лишь бы против москалей.

Почему именно Америку привел объясню:
Патрiот писал(а):Очевидно, що самодостатньою державою Косову не стати – без натівських військових баз і постійного фінансового донорства США вона не протягне і року. Виникає питання: навіщо? Навіщо США і провідним європейським країнам знущатися із сербів і витрачати власні ресурси на підкоп під основи європейської безпеки? Може для того, аби потім використовувати косовський прецедент для обгрунтування нової хвилі перекроєння кордонів?

А кто такие москали, кстати? Точнее - что в этом
понятии заключено в данном контексте? Почему их так ненавидят бандеровцы?

Короче, Финн, объективности - ноль, так - абы уколоть побольнее да повыделываться датами всякими. Как ребенок, имхо.

След.

Вернуться в Гражданское общество